Nagrada Prizma 2013

Začetek:12. 11. 2013 17.00

V začetku novembra 2013 je na Slovenski konferenci za odnose z javnostmi projekt uvajanja članarin v Mariborski knjižnici prejel Nagrado Prizma 2013 za komunikacijsko odličnost v kategoriji B – programi v javnem-neprofitnem sektorju, s komunikacijskim primerom: Nekoč največja, nekoč brezplačna: komuniciranje ob spremembah poslovanja Mariborske knjižnice.
Nacionalno strokovno priznanje Prizma 2013 podeljuje Slovensko društvo za odnose z javnostmi organizacijam za odličnost izvedenih komunikacijskih programov na področju odnosov z javnostmi.

Prizma je edino tovrstno priznanje slovenskim komunikacijskim strokovnjakom in ne pomeni zgolj komunikacijske odličnosti, temveč izraža strokovnost, znanje, ustvarjalnost in učinkovitost na področju stroke.

Predstavitveni video: