Igrače

V Pionirski knjižnici Nova vas ponujamo otrokom in najstnikom različne vrste kakovostnih igrač in družabnih iger, ki si jih lahko kot člani knjižnice izposodijo na dom.

• V IGROTEKI članom knjižnice na voljo dragocena zbirka kakovostnih igrač, ki si jih lahko izposodijo na dom.
  • V izbor vključujemo različne vrste igrač in družabnih iger, ki razvijajo otrokove didaktične in čustvene, psihične sposobnosti in znanja ter spodbujajo njegovo ustvarjalno domišljijo, koncentracijo, logiko, mišljenje, vztrajnost in natančnost.
  • V zbirko vključujemo tudi igrače, s katerimi sledimo institucijam in otrokom s posebnimi potrebami.
  • Posebej izpostavljamo zbirko igrač za slepe in slabovidne, igre in igrače pa si v Igroteki izposojajo tudi odrasli uporabniki s posebnimi potrebami.