Priznanje IBBY 2018 Moniki Čermelj

Začetek:23. 11. 2018 11.00

november 2018

Podeljene nagrade Slovenske sekcije IBBY 2018

Leta 2018 je Slovenska sekcija IBBY že devetič zapored podelila nagrade in priznanja za izjemne dosežke na področju promocije mladinske književnosti in branja.

Priznanje Slovenske sekcije IBBY 2018 je prejela naša sodelavka Monika Čermelj, ki dosežke na področju mladinskega knjižničarstva in pripovedovanja uresničuje na različnih področjih in jih že vrsto let s svojim znanjem, posebno naklonjenostjo, skrbjo in občutenostjo usmerja v skupino najmlajših.

Podelitev nagrade se je zgodila na pisateljskem odru, na 34. Slovenskem knjižnem sejmu, v petek, 23. novembra 2018, ob 11. uri, na prireditvi z naslovom Beremo skupaj, skupni prireditvi Slovenske sekcije IBBY, Društva Bralna značka Slovenije – ZPMS ter revije Otrok in knjiga.