GREMO MI PO SVOJE

Založba: Cinemania group

Jezik: slovenski

Napovednik: https://www.imdb.com/title/tt1630241/?ref_=vp_vi_tt_p

Mladi Aleks s taborniškimi prijatelji tabori ob Bohinjskem jezeru. Njihov vodja (igra ga Jurij Zrnec) jemlje taborništvo in vzgojo otrok preveč resno in s tem povzroča komične zaplete. To, da se fantje bolj kot za taborniški red in veščine zanimajo za sosednji, športno-umetniški tabor, kjer so večinoma prav luštne punce, ne pripomore k disciplini. Zabavni in čustveni zapleti med zanimivimi otroškimi in odraslimi liki se odvijajo na osupljivo lepih lokacijah triglavskega narodnega parka in tkejo himno naravi, čisti otroški duši, zdravi pameti, ljubezni, humorju in optimističnemu pogledu na življenje. (Vir: kinodvor.org).

Pripravila: Lea Kresnik

Gremo mi po svoje, slovenski mladinski film, komedija Iskalnik Preverite razpoložljivost (Cobiss)
Leto izida2010
Ciljna skupinamladi