Literarna postaja JULIJA LUKOVNJAK: SVET JE SENCA (EDGARJA KAOSA)

Začetek:23. 04. 2024 18.00
Tip prireditveliterarna postaja, pogovor, predstavitev knjige
Lokacija:

Torek, 23. aprila, ob 18. uri v Sodnem stolpu, Pristan 8

Po romanesknem prvencu Imaginarni svetovi Edgarja Kaosa je pri Založbi Goga nedavno izšlo nadaljevanje Svet je senca. V razburljivem fantazijskem popotovanju junaka Edgarja, ki se znajde v primežu nenavadnih človeških bitij in pošasti, se porajajo nove bitke, dvomi in predvsem sence, ki postajajo vse bolj Edgarjev svet. Pogovor z avtorico bodo usmerjali udeleženci delavnice Literatura v postprodukciji, ki jo organizira Založba Goga.

Dogodek sodi med predfestivalske aktivnosti in produkcije festivala 27. SLOVENSKI DNEVI KNJIGE V MARIBORU – KO TE NAPIŠE KNJIGA 2024, ki jih pripravljamo ob svetovnem dnevu knjige in avtorskih pravic.

Več o knjigi si lahko preberete na spletni strani Založbe Goga.

Knjigo si lahko izposodite v enotah Mariborske knjižnice.

Svet je senca (Edgarja Kaosa)_naslovnica